Navy Tamm AntratsiitStructo Industry OÜ on Eesti suurim liuguste tootja.

Toodame keskmiselt ca 500-600 liugust nädalas, millest ca 40% läheb ekspordiks SOOME ja ROOTSI. Jõuliselt on kasvanud ka Eestis müüdavate liuguste ja garderoobisüsteemide osakaal tootmises ja müügikäive Eesti koduturul. Lisaks liugustele  ja garderoobisüsteemidele toodame klaasvaheseinu nii täisklaaslahenduse, kui moodulsüsteemiga.

Eesti turul oleme tegutsenud ja oma tooteid müünud alates 2004. aastast ja pälvinud klientide ja koostööpartnerite heakskiidu oma toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest. Kasutame liuguste ja garderoobisüsteemide tootmiseks vaid kõige kvaliteetseimaid materjale ja parimaid tehnoloogiaid, mis tagavad ka toodete kvaliteedi ja kestvuse.

Navy Tamm AntratsiitAjaloost

2004. aastal asutatud ettevõtte asutajate seas on mitu pikaajalise liuguste ja garderoobide tootmisega seotud inimest. Ära ei saa märkimata jätta kindlasti ka üht ettevõtte Soomes ja Skandinaavimaades tegutsevat koostööpartnerit, OY Stirpe AB, kelle kogemus Soomes garderoobide ja liuguste tootmisel ulatub juba rohkem kui 20 aasta tagusesse aega. 2010. aastast oleme Eestis tuntust kogunud kaubamärgi "L-UKS" all. "L-UKS" tuleneb sõnast liuguks ja rõhutab meie pikaajalist kogemust, toodete kvaliteeti, stiilitunnetust, luksuslikku kasutusmugavust, lihtsust ja korrektsust. Täna võime tunda uhkust ja olla rõõmsad viimaste aastate majandustulemuste üle. Vaatamata ülemaailmsele ebastabiilsusele maailma majanduses, on meil õnnestunud kasvatada oma toodangu müüki igal aastal üha kõrgemale tasemele nii rahalises kui ühikulises väärtuses.  Suurim kasv on toimunud Eesti ja Rootsi suunal.

Navy Tamm AntratsiitTulevikuplaanidest

2016 - 2018. aastatel on meie eesmärgiks tugevdada ja kindlustada oma edasimüüjate võrku Eestis ja Skandinaaviamaades. Jätkuvalt tegutseme eesmärgiga teadvustada L-UKS kaubamärgi olemasolu tarbijatele ja kasvatada meie tuntust ja toodete kättesaadavust Eestis. Jaemüügis investeerime tooteväljapanekutesse, edasimüüjate koolitusse ja tõstame müügipersonali professionaalsust.

Tootmise poole pealt aga investeerime jätkuvalt tootmisvõimsusse, toodete kvaliteedi ja sortimendi laiendamisse ning kaubamärgi tuntuse suurendamisse. Meie tooted on pidevas muutuses, kuna tegeleme pidevalt uute toodete välja töötamise ja vanade täiustamisega. Samuti värskendame tootesortimenti ja uuendame materjalivalikut.

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

Krediidireiting

STRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting