korvisüsteemid L-UKS    

2014. aasta veebruarist on saadaval spetsiaalselt Eesti turule toodetav korvide sari L-UKS. Korvid on toodetud vastupidavast terastraadist ja liuglevad rullikutel siinidel.

L-UKS korve saab edukalt kasutada melamiinist küljeseinte vahel ja moodustada niimoodi väga laiade võimalustega garderoobisüsteemi.

Valikusse kuuluvad erinevate laiuste ja kõrgustega korvid ja kingakorvid, erinevate laiustega reelingriiulid ja erinevate laiustega väljatõmmatavad riiulid.

  • Korvide laiused: 432 ja 532mm / Korvide kõrgused 150mm ja 300mm
  • Reelingriiulite laiused: 432, 532 ja 732mm
  • Välja tõmmatavate riiulite laiused: 300-500, 501-600 ja 601-900mm
  • L-UKS korvide sari on saadaval nii valgete kui hõbedastena.

Sarnaselt sahtlitele on välja tõmmatavad riiulid ja reelingriiulid saadaval 3 erineva siinisüsteemiga:

  • lihtsiinidel
  • pehme sulgumisega siinidel
  • Push-to-open siinidel (vajutamisel avanevad)

 

 

 

L-UKS181
L-UKS181-1
L-UKS-reelingriiul-1
L-UKS-reelingriiul
L-UKS-vt-riiul
L-UKS-vt-riiul-1
L-UKS182
L-UKS-reelingriiul-joonis
L-UKS-kingakorv

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“