Structo Industry OÜ toodetavates garderoobides kasutame tänapäeval garderoobisüsteemide pea lahutamatuks osaks saanud kvaliteetseid ja vaikselt rullikutel liuglevaid Norscan Roller korve.  Norscan Roller korvide kõrge kvaliteet ja lai lisade valik teeb nendest Eesti ühe kõige müüdavama korvisüsteemi.

Lisaks tavalistele rullikutele korvidele on Roller korvisüsteemides saadaval korvitornide küljeraamid, kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud, metallist traatriiulid jne. Põhimõtteliselt võib soovi korral kombineerida kogu garderoobi ainult Norscan Roller tooteid kasutades.

Melamiinist kapiseinte vahel eraldiseisvatel korvisiinidel liikuvate korvide jaoks on sobiv riiulivahe laius vastavalt 332, 432, 532 või 732mm (koos siinidega).

Norscan Roller korvisüsteemi koostamiseks on valikus erinevate kõrgustega korvitornide küljeraamid, mida omavahel kombineerides saadakse soovitud korvitorni kõrgus. Korvitorni küljeraamidel on korvisiinid juba küljes ja nendel võib kasutada oma äranägemist mööda nii korve, restriiuleid, kingakorve kui pükste riputeid.

Enimkasutatavate korvide serva kõrgus on kas 150mm või 330mm, sügavus aga 500 mm (saadaval ka sügavusega 400mm). 

Enamik Norscan Roller toodetest on saadaval ka valgetena.

OK-norscan-korvijagaja
OK-r1mb50
e8
e12
e13
e14
e16
e17
e19
e20

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“