Oleme välja töötanud hulga lihtsaid, kuid samas ka kõige nõudlikumatele vajadustele vastavaid kapimooduleid, mida omavahel kombineerides, saate tulemuseks just teie vajadustele sobiva garderoobikapi või riiulisüsteemi lahenduse. Moodulsüsteem kätkeb endas meie poolt ette valimistatud riiulisüsteemi mooduleid, mis koosnevad ühest küljeseinast ja riiulitest, korvidest, sahtlitest, torudest jne. Erinevates moodulites on kasutusel erinevad kombinatsioonid nimetatud detailidest.

Loomulikult toodetakse mooduleid vastavalt vajadusele ka erinevates mõõtudes, nii kõrguse kui laiuses osas. Kõike seda selleks, et maksimaalselt ära kasutada Teie koju või kontorisse planeeritud garderoobikapi asukoht. Mooduleid omavahel kõrvuti ühendades moodustub ühtne ja terviklik riiulisüsteem.

Eristatakse kahte tüüpi mooduleid: niśśimoodulid ja kapimoodulid.

Juhul kui teil on olemas spetsiaalselt garderoobi jaoks ehitatud niśś, garderoobituba, või kui plaanite kohandada garderoobikapiks mõne toa terve otsaseina, soovitame teil kasutada niśśimoodulitest koostatavat garderoobisüsteemi.

Juhul kui aga niśś puudub ja planeerite ehitada garderoobikapi toa nurka või vastu toa seina, siis on mõistlik kasutusele võtta ka kapimoodulid. Kapimoodulid erinevad niśśimoodulitest ainult selle poolest, et neil on kõrgemad ja suurema sügavusega küljeseinad.

Selgituseks:

niśśimoodulite kõrgus 2092mm ja sügavus standardina 500 kuni 540mm. Samasuguse kapimooduli ühe külje kõrgus aga kuni 2790mm ja sügavus kuni 740mm (riiulid seejuures standardina 100mm väiksema sügavusega).

                                  

Niśśi- ja kapimooduleid on võimalik ka omavahel kombineerida.

Ainult kapimoodulitest koostatavale riiulisüsteemile on võimalik peale asetada ka küleseintega sama sügavusega lagi. Lisades sinnajuurde liuguksed, saavutatakse moodulitest koostatav täismõõdus garderoobikapp. Samas võib ka niśśi- ja kapimooduleid omavahel kombineerida.

Näiteks:

Alustate vasakust otsast kapimooduliga, jätkate kahe niśśimooduliga ja lõpetate riiulisüsteemi kapimooduliga (kõrge küljesein), nii, et selle suurema sügavusega küljesein moodustab samas ka kapi otsaseina. Liuguksed paigaldatakse sellisel juhul kapi vasakpoolse seina ja riiulisüsteemi parempoolse suurema sügavusega küljeseina vahele.

 

Moodulite laiused.

Moodulid jagunevad oma olemuselt omakorda kaheks: standardlaiusega ja muudetava laiusega moodulid. Standardlaiustega moodulid on laiusega 450, 550 või 750mm ja selle mõõdu seab ette korvide või sahtlite olemasolu moodulis. Soovitatav on neid kasutada riiulisüsteemi külgedel.

Muudetavate laiustega moodulites on kasutusel ainult riiulid ja riidepuutorud ja nende abil on teil võimalik kapisüsteemi kogulaiust mõjutada nii, et saaksite ära kasutada kogu kapi jaoks planeeritud asukoha või niśśi seinast seinani. Mooduleid omavahel kõrvuti ühendades moodustub ühtne ja terviklik riiulisüsteem.

Näiteks:

Planeerite riiulisüsteemi ehitada niśśi, mille laius on 2000mm, lae kõrgus 2550mm ja niśśi sügavus 650mm. Selleks võite kasutada standardlaiusega 450mm niśśimooduleid külgedel ja nende vahel muudetava laiusega moodulit, mille laiusmõõt on vastavalt 2000-450-450mm =1100mm. Moodulite sügavuse võite võtta 540mm ja siis jääb veel niśśi esiservas liuguste jaoks ruumi 110mm.

Vastavalt soovile ja vajadusele toodetakse garderoobisüsteem kas kapi küljeseinte ja/või lae vahele, moodustades tevikliku riidekapi või siis niśśi seinte vahele niśśilahendusena ja täielikult liuguste taha peidetuna.

Materjalivalik ja kasutatavad süsteemid.

Lisaks valgele melamiinile leiate toonivalikust 14 erinevat puidu ja ühevärvilist materjalitooni. Kasutusel on kõik RLS 18 materjalid. Riiulikanduritena kasutame tugevaid kuid üsna tähelepandamatuid metallist toolex riiulikandureid. Kroomitud, hõbedased või valged riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvidena kasutusel hõbedased rullikutega Rollscan või L-UKS korvid. Sahtlid süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt isesulguvate siinidega, valmistatakse valmisboksina, mis lihtsustab ja kiirendab paigaldust. Sahtlite erinevaid võimalusi võite näha SIIT või menüü alajaotusest "Sahtlid". Melamiindetailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat plastikkanti.

 

Kapimoodulid

Niśśimoodulid

Garderoobilahendused

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

Krediidireiting

STRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting