Melamiin-, spoon- ja värvitud MDF profiilidega liugustel  ja Strictly tüüpi liugustel on standardina kasutusel alumiiniumist süvistatav käepide "Paron". Paron käepide võib olla hõbedane, valge, must või pronksi toonis. Paron käepideme kõrval on valikus ka ümarad süvistatavad käepidemed diameetriga 35mm ("D-35") või piklik käepide "L-160"

Värvitud MDF profiilide korral võib soovi korral süvistatavad alumiiniumkäepidemed asendada profiili sisse freesitud süvendiga, mis viimistletakse sarnaselt profiili ülejäänud pinnale.

Spoonprofiilidega (Paron Extra) liugustel on süvistatavate alumiiniumkäepidemete kõrval valikus ka naturaalsest puidust süvistatav käepide, mis viimistletakse sarnaselt profiilile. NB! tulenevalt täispuidu ja spooni eripäradest võivad käepideme ja profiili toonid pärast viimistlust jääda erinevad.

Alumiiniumprofiilidega liugustel Master ja Exclusive soovitame kasutada vastavalt alumiiniumkäepidemeid "L160" või "Paron". Seda eriti juhul kui liugustele on tellitud pehme sulgumise süsteem, mille korral on ilma käepidemeta ukse avamine raskendatud (ebamugav).

SLIM tüüpi alumiiniumprofiilidega liugustel soovitame kasutada vastavalt alumiiniumkäepidemeid "SLIM". Seda eriti juhul kui liugustele on tellitud pehme sulgumise süsteem, mille korral on ilma käepidemeta ukse avamine raskendatud (ebamugav).

 

Täpsem info edasimüüjate juurest.

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubkoda