Melamiin-, spoon- ja värvitud MDF profiilidega liugustel  ja Strictly tüüpi liugustel on standardina kasutusel alumiiniumist süvistatav käepide "Paron". Paron käepide võib olla hõbedane, valge, must või pronksi toonis. Paron käepideme kõrval on valikus ka ümarad süvistatavad käepidemed diameetriga 35mm ("D-35") või piklik käepide "L-160"

Värvitud MDF profiilide korral võib soovi korral süvistatavad alumiiniumkäepidemed asendada profiili sisse freesitud süvendiga, mis viimistletakse sarnaselt profiili ülejäänud pinnale.

Spoonprofiilidega (Paron Extra) liugustel on süvistatavate alumiiniumkäepidemete kõrval valikus ka naturaalsest puidust süvistatav käepide, mis viimistletakse sarnaselt profiilile. NB! tulenevalt täispuidu ja spooni eripäradest võivad käepideme ja profiili toonid pärast viimistlust jääda erinevad.

Alumiiniumprofiilidega liugustel Master ja Exclusive soovitame kasutada vastavalt alumiiniumkäepidemeid "L160" või "Paron". Seda eriti juhul kui liugustele on tellitud pehme sulgumise süsteem, mille korral on ilma käepidemeta ukse avamine raskendatud (ebamugav).

SLIM tüüpi alumiiniumprofiilidega liugustel soovitame kasutada vastavalt alumiiniumkäepidemeid "SLIM". Seda eriti juhul kui liugustele on tellitud pehme sulgumise süsteem, mille korral on ilma käepidemeta ukse avamine raskendatud (ebamugav).

 

Täpsem info edasimüüjate juurest.

 

Kontaktid

Structo Industry OÜ
Kulna Küla, Keila vald,
76613 Harjumaa

Email: info@l-uks.ee
Veebileht: www.l-uks.ee

AA bisnode portretSTRUCTO INDUSTRY OÜ krediidireiting

kaubanduskoda

eas

Ettevõttes Structo Industry OÜ viidi EAS-i digidiagnostika toetuse raames läbi projekt: Structo Industry OÜ digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika. Projekti käigus kaardistati ettevõtte juhtimise, automatiseerituse ning digitaliseerituse tase ning koostati ka digitaliseerimise teekaart. Projektiga selgitati välja tootmise pudelikaelad ning teekaardil toodi välja lahendused erinevate pudelikaelade likvideerimiseks.

eas

„Structo Industry OÜ tootmise automatiseerimise ja digitaliseerimise projekti peamine eesmärk on eemaldada tootmisest pudelikaelad, mis hetkel takistavad ettevõtte edasist arengut. Selle saavutamiseks hangitakse tootmisesse uued automaatsed CNC töötlemispingid (puurpink ja servakandimasin). Projekt viiakse ellu EAS-i Digitoetuse meetme abil ettevõtlus- ja tehnoloogiaministri määruse 10.09.2018 nr 52 „Tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise toetus“ alusel.“