Töö protsess

Ideest lahenduseni

Meie toodete müük toimub läbi edasimüüjate.

Kõik saab alguse ideest

Sul on soov soetada liuguksed või garderoobisüsteem. Võta esialgsed mõõdud (kõrgus, laius ja sügavus), mõtle läbi kes seda eelkõige kasutama hakkab ehk kellele see mõeldud on ja mida seal hoiustatakse. Mõtle läbi, kas soovid korve või eelistad sahtleid, riiulieid või riidepuutorusid. Omaette teema on ka valgustus, kindlasti tuleks silmas pidada ka elektripistikute, kollektorite jne asukoht. Mõtle ka tellitavate lisateenuste peale, mõõtmine, transport ja paigaldus.

esita päring

Visanda mõtted paberile ja tee garderoobi asukohast mõned fotod. Mida täpsem on päring seda kiirem ja täpsem on pakkumine.

Vali edasimüüja

Soovid ju parimat tegijat, kuna tegemist aastatepikkuse kasutuseaga tootega. Tutvu tootjate ja müüjatega internetis ja uuri tuttavatelt nende kogemusi ühe või teise ettevõtte teeninduse ja toodetega kaalu usaldusväärsust ja ettevõtte majandusnäitajaid ja maksuvõlgu.

Leia sobiv salong

Vali välja sobiv salong asukoha, usaldusväärsuse ja professionaaluse alusel. Esita päring läbi salongi kodulehe, e-maili teel või mine salongi kohale toodetega tutvuma.

Personaalne joonis ja hinna- pakkumine

Hinnapakkumine sisaldab materjlide kirjeldust, toote ja teenuste hinda ning detailset joonist. Samuti tuukase pakkumises ära ka eeldatav tarneaeg ja muud tingimused. Tutvu hinnapkkumisega põhjalikult ja tee vajalikud muudatusettepanekud. Kui sa veel pole salongis toodetega tutvumas käinud siis nüüd oleks viimane aeg seda teha. Objekti ülemõõtmise soovi korral mõõdetakse objekt üle ja vajadusel koostatakse mõõtmistulemuste alusel korrigeeritud joonis ja uus pakkumine.

Kinnita tellimus

Sobivusel kinnita tellimus vastavalt pakkumise kirjeldatud tingimustele. Üldjuhul tähendab see ka tellimuse summa kuni 50% suurust ettemakset.

Ülejäänud jäta meie hooleks

Toodete tarneaeg sõltub mitmetest asjaoludest. Selleks on näiteks toote maht ja keerukus, kasutatavad matejalid ja tellitud lisateenused. Tarneaeg kokku koos lisateenustega üldjuhul 2-8 nädalat. Paigaldus toimub üldjuhul ca 1-2 nädala jooksul pärast toodete valmimist tehases.

Nii lihtne ongi

Muretsemiseks pole põhjust. Me peame tähtajast kinni ja sinuga võetakse toodete valmimisel ühendust ja lepitakse kokku toodete üle andmise aeg, koht ja mud tingimused. L-UKS meeskonna poolt paigaldatud toodetele kehtib nii toodete kui paigalduse garantii vastavalt garantiitingimustele.