Sahtlid

teisaldatava riiuli kandur

Sahtlid

Korvisüsteemide kõrval on magamistoa garderoobis pesu ja sokkide jaoks soovitatav kasutada ka sahtleid, mida L-UKS tootevalikust leiate viie erineva esipaneeli tüübi ja lugematu arvu variatsioonidega. Loomulikult on meie toodetavatel sahtlitel kasutusel tänapäevased pehme sulgumisega sahtlisiinid ja “push-to-open” ehk vajutamisel avanevad sahtlid

Altenatiivina on saadaval ka lihtsamad nn “metabox” lihtsiinidel avanevad sahtlid. Nendelegi on mugavamaks kasutamiseks võimalik lisada pehme sulgumise süsteemid

Sahtleid toodame standardlaiustes (432, 532 ja 732mm), mis on sobilikud kasutamiseks koos korvisüsteemidega. Samas on võimalik sahtleid tellida ka standardist erinevate laiuste ja kõrgustega.

Levinuimad esipaneelide tüübid on süvistatud käepidemetega ja või ilma käepidemeteta, kuid üha enam soovitakse ka melamiinist esipaneelidega sahtleid, millesse paigutatakse erinevate toonidega taustvärvitud klaasid.

Sahtlitele pakume ka lisavõimalusena sahtli sisude jaotamiseks jaotuskarpe ja sahtli sisu valgustamiseks patareidel töötavaid LED-valgusteid.

Sahtlite tüübid:

Classic

Classic tüüpi sahtlid on melamiinist, spoonist või MDFplaadist esipaneelidega. Avamiseks kasutatakse vahet sahtli esipaneelide vahel või erinevaid süvistatud või pealepandavaid käepidemeid.
Sahtlite liugsiinidena on kasutusel 100% avanevad ja pehmelt sulguvad spetsiaalsed garderoobisüsteemidele mõeldud sahtlisiinid

Raamiga

Raamiga sahtlitüüp erineb classic sahtlist oma esipaneeli poolest. Esipaneelid toodetakse melamiin- või spoon detailidest ja sisuks võib kasutada erinevaid läbipaistmatuid materjle (melamiin, spoon, värvitud klaas, peegel). Sahtlite liugsiinidena on kasutusel 100% avanevad ja pehmelt sulguvad spetsiaalsed garderoobisüsteemidele mõeldud sahtlisiinid.

Push to open (ehk vajutusel avanevad sahtlid)

Push-to-open tüüpi sahtlitel kasutame spetsiaalseid „push-to-open“ sahtlisiine. Sahtli avamiseks tuleb vajutada sahtli esipaneeli keskele ja sahtel avaneb.
Esipaneelid võivad olla nii classic tüüpi kui raamiga.

Metabox

Sahtliboxiga sahtlite altenatiivina on valikus ka lihtsamad nn “metabox” lihtsiinidel avanevad sahtlid, mis on hinnalt soodsamad, aga samas piisavalt töökindlad. Metabox sahtlitel kasutame sahtlisiine, mis kinnituvad otse kapi seina külge. Põhi on samuti 10mm paksusest melamiinplaadist. Esipaneel melaminist ja avamisvahega.
Mugavamaks kasutamiseks võimalik nendelegi lisada pehme sulgumise süsteemid.

Vaata lisaks: Unihopper tootesari

Täpsem info erinevate sahtlite kasumise kohta edasimüüjate juurest.