materjalid

Tootevalik

Materjalid

Melamineeritud puitlaastplaat.
Tänapäevaste koostisosade ja tehnoloogiaga toodetud puitlaastplaat (saepuruplaat), mis on kaetud õhukese kuid tugeva nn dekoorpaberiga. Plaadile annab tugevuse tootmisprotsessi käigus toimuv kuumutamine ja ülitugev surve, mille käigus plaadi pealmised kihid pressitakse tugevasti teineteise külge. Melamiinplaat on tulenevalt oma laiast dekoorivalikust ja soodsast hinnast ilmselt enimlevinud mööblimaterjal. Erinevatel plaaditootjatel on küll siiski ka erinev kvaliteet ehk vastupidavus ajahambale ning võimalikele kahjustustele. Meie kasutame Euroopa ja põhjamaade tuntuimate tootjate plaate (Koskisen, Egger).

Looduslikud materjalid
Lisaks tavapärastele melamiinitoonidele kasutame oma toodetes ka muid materjale, näiteks värvitud MDF-paneele ja naturaalse puiduspooniga kaetud mitmekihilist möööbliplaati ehk nn “tislerikilpi”. Spoonid on valmistatud naturaalsest tammepuidust ja viimistletakse erinevates toonides õlivahaga (OSMO) või poolmati lakiga. MDF-plaate ja ka spoonplaate on võimalik aga värvida ka oma soovij ärgi valitud värvipaleti alusel. Seetõttu sobituvad need igasse ruumi ja sisekujundusse.

Turvalisus

Kõik materjalid ja viimistlusvahendid on sertifitseeritud ja turvalised tervisele, ning ei kahjusta elukeskkonda.

Liuguste materjalid

Värvitud klaas, kiletatud klaas, peeglid
Kui teie eelistuseks on klaas ja peegelpinnad, siis võite valida erinevat tooni peeglite ja mitmete erinevate mati või läikiva pinnaga värvitud klaaside vahel. Klaasile ja peegelpinnale võib lisada mustrilise mattkile, et luua täiesti ainulaadne ilme.

Looduslikud materjalid
Lisaks tavapärastele melamiinitoonidele, peeglitele ja klaasidele võib ustes kasutada ka muid materjale, näiteks MDF-paneelidele liimitud bambus ja naturaalne puiduspoon. Spoonid on valmistatud naturaalsest tammepuidust ja viimistletakse erinevates toonides õlivahaga või poolmati lakiga. Looduslikud materjalid on aegumatud, vananevad väärikalt ja annavad ruumile luksusliku ilme.