Ettevõttest

Eesti suurim liuguste ja
garderoobisüsteemide tootja

Structo Industry OÜ on Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja. Eesti turul oleme tegutsenud ja oma tooteid müünud alates 2004. aastast ja pälvinud klientide ja koostööpartnerite heakskiidu oma toodete kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest.

2010. aastast oleme Eestis tuntud kaubamärgi L-UKS all, mis tuleneb sõnast liuguks ja rõhutab meie pikaajalist kogemust, toodete kvaliteeti, stiilitunnetust, luksuslikku kasutusmugavust, samas aga ka lihtsust ja korrektsust.

Miks eelistada L-uks tooteid

Kogemus

Ettevõtte pikaajaline kogemus liuguste ja garderoobide tootmisel. Soomes üle 20 aasta ja Eestis alates 2004.

Kvantiteet

Toodame keskmiselt 500-600 liugust nädalas ja sellest ca 40% ekspordiks Soome ja teistesse põhjamaadesse. Viimastel aastatel on jõudsalt kasvanud ka gardeoobisüsteemide tootmise mahud, ulatudes tänaseks juba keskmiselt 100-120 garderoobikapini nädalas. Kogemusest tulenevalt usume, et meie teadmised selles valdkonnas on parimad võimalikud.

Tootmine Eestis

Tootmine asub Eestis ja seetõttu on meil hea tarnekiirus ja kiire järelteenindus.

Tarnekiirus

Kuna pea kõik vajalikud materjalid on meil omal laos olemas, siis suudame toota kiiresti ja operatiivselt reageerida kiiretele tellimustele ja tellimuste muudatustele. Piisava laoseisu tõttu pole vajadust materjale allhankijatelt tellida ja neid nädalaid oodata . Lisaks oleme heades suhetes parimate Eesti tarnijatega. Sellest tulenevalt suudame ka tellitavate materjalide osas kiiresti ja paindlikult tegutseda.

Tootmine vastavalt tellija soovidele

Vaatamata oma suurusele oleme oma tootmises paindlikud ja püüame vastu tulla nii paljudele kliendi soovidele kui see on võimalik. Püüame leida kliendi soovidele vastava lahenduse toodete konstrueerimisel, kaotamata seejuures toote kvaliteedis.

Paindlikkus

Laiale materjalivalikule ja piisavale laoseisule baseerudes suudame kiiresti ja paindlikult leida lahendused tekkida võivatele muredele. Toodete või detailide juurde või ümber tegemiseks saame kiirelt reageerida ja suudame lahendada mured lühima tähtajaga.

Usaldusväärsus

Oleme lojaalsed ja usaldusväärsed partnerid oma edasimüüjatele, klientidele ja tarnijatele. Tellimused täidame tähtaegselt ja täpselt. Tasume meile esitatud arvete eest alati õigeaegselt ja ka maksuvõlga ei ole ettevõttel olnud mitte kunagi. Samasugust suhtumist tellimuste täitmisse ja kohustuste kandmisse eeldame ka oma partneritelt.

Meeskond

Jaak tomingas

Müügijuht / edasimüüjate teenindus

GSM: +372 52 18 667
TEL: +372 6 717 346
E-post: jaak@l-uks.ee

Aivar Blieder

Tootmisjuht

GSM: +372 51 66 165
TEL: +372 6 717 413
E-post: aivar@l-uks.ee

Ariadna Reinio

Logistika ja kaubatarned

GSM: +372 55 60 4945
TEL: +372 6 717 413
E-post: ariadna@l-uks.ee