Garderoobitoad

teisaldatava riiuli kandur

Garderoobitoad

Structo Industry OÜ on spetsialiseerunud garderoobisüsteemide tootmisele ja garderoobitubade sisustamisele.

Aasta-aastalt on Eesti eluasemete pindala elaniku kohta kasvanud, misläbi on üha enam tekkinud inimestel võimalusi garderoobikapi asmele luua kas siis suuremamõõtmeline liugustega garderoobikapp või lausa omaette garderoobituba. Uuemates korterelamutes ja eramutes on juba projekteerimisfaasis garderoobi jaoks planeeritud spetsiaalne ruum või lausa eraldi garderoobituba.

Alternatiivina on võimalik ära kasutada mõne suurema toa otsasein või lihtsalt toanurk, kuhu garderoobikapp ehitada. Garderoobitoa lahendus sõltub ruumi kujust ja mõõtmetest. Lahenduses võib kasutada kõiki RLS 18 ja RLS 28 riiulisüsteemi materjale, kombineerides neid sahtlite, korvide ja muu valikus oleva garderoobifurnituuriga. Suurema toa otsaseina garderoobitoa ehitamiseks võib kasutada vaheseinaks 18mm või 28mm paksust melamiin-või spoonplaati.

Uksena aga soovitatme kasutada kahepoolselt vaadeldavat liugust üherealisel siinil. Enamasti nõuab garderoobituba ka omaette valgustust, mida saab lahendada meie pakutava LED ribavalgusti või LED valgustiga riidepuutorude abil. Täpsem info, hinnapakkumised ja konsultatsioon meie edasimüüjate juures. Müügikohad: