Paron Extra (SPOON)

Paron Extra (SPOON)

“Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse 7-kihilisest liimpuitplaadist (tislerikilp), mille pealmine kiht on 0,6mm paksusest naturaalse tamme puidust ehk spoonist. Tislerikilp on võrreldes tavalise täis MDF plaadiga oluliselt kergem, jäigem ja vastupidavam. Ja nagu selle nimigi ütleb, on see oma omadustelt ka sobivaim materjal liuguste ja mööbli tootmiseks.

Spoon viimistletakse vastavalt kliendi soovile kasutades kas õlitamis- või lakkimistehnikat. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud OSMO õlivaha, toonitud või toonimata kujul. Lakitud viimistlusega profiilde korral kasutatakse poolmattlakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist on võimalik spooni ka peitsida soovitud tooni.

Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Raami laius 92mm ja paksus 28mm. Liugukse üla- ja alatattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. “Paron extra” liuguste puhul kasutatakse samu spetsiaalseid suurt raskust taluvaid alarattaid, nagu ka “Paron” uste puhul. Soovitatavad liugukse mõõdud kuni 1200mm laiust ja kõrgus kuni 2750mm.

Standardina on käepidemeks raamprofiili sisse süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”. Alternatiivina on saadaval ka erinevad puit- ja alumiiniumkäepidemed.

Ukse sisuplaadi jaotamisel võimalikud peale liimitav kitsas 28mm või 92mm laiune vaheprofiil.

Uste mugavamaks kasutamiseks soovitame ka soft-stopperit (ukse pidurdus- ja sulgemissüsteem).

Profiilide toonivalik: