Paron Extra (MDF)

teisaldatava riiuli kandur

Paron Extra (MDF)

Värvitud raamidega liuguksed “Paron Extra” toodetakse 5-kihilisest liimpuitplaadist, mille väliskihiks on  4mm paksune MDF.  Pealispind värvitakse poolmattvärviga Tikkurila Symphony või NCS värvikaardi alusel soovitud tooni.

Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Raami laius 92mm ja paksus 29mm. Liugukse üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. “Paron extra” liuguste puhul kasutatakse samu spetsiaalseid suurt raskust taluvaid alarattaid, nagu ka “Paron” uste puhul. Soovitatavad liugukse mõõdud kuni 1200mm laiust ja kõrgus kuni 2750mm.

Käepidemeks on standardina süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid saadaval ka lai valik erinevaid käepidemeid. Värvitud raamprofiili korral on võimalik alumiiniumkäepideme asemel kasutada ka nn käepidemesüvist.

Ukse sisuplaadi jaotamisel kasutatakse 92mm laiust vaheprofiili, mis omakorda võimaldab ka erinevate materjalide kasutamist ukse sisuna. Uksed on jaotatavad nii horisontaalselt kui vertikaalselt.

Uste mugavamaks kasutamiseks soovitame ka soft-stopperit (ukse pidurdus- ja sulgemissüsteem).

Uuendusena on võimalik neid liuguksi toota ka rippsiinidega.