Riiulikandurid

teisaldatava riiuli kandur

Riiulikandurid

L-UKS riiulisüsteemides kasutatavad kandurid:

  • UUS! – nähtamatu riiulikandur!

Tegemist on uudse tehnoloogilise lähenemisega riiulikanduritele. Riiulikandur on täiesti nähtamatu, kuid samas lubab see riiulit vajadusel eemaldada, ilma ühegi tööriistata. Samuti on riiul taas oma kohale asetatav ja kinnitatav. Soovi korral puurime külgseintesse ette ka mõned lisaavad, et riiulit saaks kõrgemale või madalamale liigutada.

Geniaalne, lihtne, Ilus!

 

 

  • teisaldatav riiulikandur!

Tegemist on vana tuntud tehnoloogia edasiarendusega teisaldatavatele riiulikanduritele. Kui pulkkandurite peale toetuv riiul võib vale kasutamise korral kanduritelt maha kallutada, siis selle kanduri puhul hoiab kandur riiulit tugevamini kinni, ning hoiab ka kapi külgseinad paralleelsena. Samas lubab see riiulit vajadusel eemaldada, ilma ühegi tööriistata. Samuti on riiul taas oma kohale asetatav ja kinnitatav. Soovi korral puurime külgseintesse ette ka mõned lisaavad, et riiulit saaks kõrgemale või madalamale liigutada. Saadaval ka mustana.

Geniaalne, lihtne, Ilus!

 

  • Toolex riiulikandur!

Tegemist on juba levinud lahendusega riiulikanduritele. Toolex riiulikandur peitub suuremas osas riiulisse. Nähtavale jääb vaid kanduri alumine serv. Samas ei takista see riiuli kasutamist, kuna ulatub riiuli alapinnast vaid ca 1mm väljapoole. Kanduril on suur kandevõime, kuid ei ole mõeldud riiulisüsteemi jäigastamiseks vaid riiulite toestamiseks altpoolt. 

 

  • Peitkandur seinariiulitele

Kasutatakse nn hõljuva riiuli kinnitamiseks seinale.

seinariiuli peitkandur   

 

 

Täpsem info edasimüüjate juurest.